ZTE Axon 30 5G sürpriz yaptı

ZTE cihazı, Google Play Console’da A2022 model numarasıyla göründü. Liste, gelen ZTE amiral gemisi telefonun birkaç özelliğini ortaya koyuyor. Axon 30 5G, Snapdragon 888 5G yonga seti, 8GB RAM ve 480ppi piksel yoğunluğu ile gelecek. Ekranın çözünürlüğü 1080×2400 piksel ve telefon, kutudan çıkar çıkmaz Android 11 ile birlikte çalışacak. Google Play Console’da bulunan cihaz görüntüsü, telefonun önünü hem güç hem de ses seviyesi tuşlarıyla birlikte sağ tarafta gösteriyor. Ayrıca delikli selfie kamerasına bir kez daha göz atma şansı yakalıyoruz.

Geekbench listesi, cihaz hakkında bildiğimizden çok daha fazlasını açığa çıkarmadı. Snapdragon 888 5G ve 8GB RAM’e sahip telefon, tekli ve çoklu skor testlerinde sırasıyla 1128 ve 3718 puan alıyor. Çarşamba günü, ZTE’nin Axon 30 Ultra’sının 144 Hz yenileme hızına sahip 6,67 inç AMOLED ekran, 4,600 mAh pil, UFS 3.1 depolama, LPDDR5 RAM ve buhar odası sıvı soğutma sistemi ile geleceği doğrulandı.

Cihaz hakkında bilinler şimdilik bunlardan ibaret. Ancak telefon Perşembe günü duyurulacağından bilinen özelliklerin netleşmesi ve daha fazlasının ortaya çıkması için çok beklememiz gerekmeyecek. Akıllı telefon sektörü ciddi bir rekabet halinde. Cihaz performans açısından ne kadar başarı yakalayacak bunları da lansmandan sonra öğrenebileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir