Xiaomi, birçok üründe yılın en iyisi ödülüne layık görüldü!

Bildiğiniz üzere Xiaomi, sadece akıllı telefon üreten bir firma değil. Şirket birçok elektronik cihaz üretiyor. Haliyle yeniliklere çok açık bir firma. Bu seneki Reddot ödüllerine ise resmen Xiaomi damga vurdu diyebiliriz. Birçok dalda ödül kazanan şirketin gelin hangi ürünleri ödül almış yakından bakalım.

Xiaomi 2023 ödüllerine doymak bilmiyor

Günümüzde markalar yenilikçi tasarımlarıyla hem rekabet hem de öne çıkıyorlar. Bu konuda öne çıkan markalardan birisi de Xiaomi oluyor. Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, hem akıllı telefonlarda hem de diğer ürünlerde bazı ödüller kazandı.

Xiaomi, ürünlerin dünya çapında tasarımlarını ödüllendiren Reddot Tasarım Ödülleri’nde önemli bir başarıya imza attı. Lei Jun’dan alınan bilgilere göre Xiaomi ürünlerinin tasarım başarısı, dünyanın en bilinen tasarım yarışmalarından biri olan iF Design Awards tarafından da tescillendi. Şirketin çeşitli akıllı telefon modelleri, akıllı ev ürünleri ve taşınabilir cihazları bu prestijli ödülün yeni sahibi oldu.

Reddot ve iF Tasarım Ödülleri, ürünlerin estetik, işlevsellik, yenilikçilik ve kullanıcı deneyimi açısından değerlendirildiği bir platform. Yukarıdaki resimde de göreceğiniz üzere Xiaomi Mijia Bulaşık Makinesi Reddot 2023 En İyisinin en iyisi Tasarım Ödülünü Kazandı. Şirketin diğer 24 ürünü de çeşitli Reddot 2023 Tasarım Ödüllerine layık görüldü. Ayrıca 46 ürün ekstra olarak iF Design 2023 Ödülünü kazandı.

Diğer ödül kazanan ürünler arasında Xiaomi 13 Pro, Xiaomi Sound Move, Reddot 2023 ödülünü kazanırken, Xiaomi 12S Ultra ve Xiaomi Buds 4 Pro, iF Design Award 2023’ü kazandı. Xiaomi’nin kullanıcı arayüzü MIUI de aryıca, iF Design Award 2023’ü kazandı.

Reddot Design Awards, iF Design Awards ve benzeri prestijli ödüllerle yoluna devam eden Xiaomi, görünüşe göre yapmış oldukları inovasyon ve tasarımdaki başarısıyla gelecekte de ödüller kazanabilir. Şirket ülkemizde her ne kadar yavaş yavaş bitme noktasına gelmiş olsa da ödüller kazanmayı sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir