Xbox Series X/S konsolları ile uyumlu  profesyonel kontrolcüsü

Razer’ın Mecha-Tactile aksiyon tuşları ve Mecha-Tactile D-Pad özelliğine sahip Wolverine V2, oyununuz üzerinde daha fazla hassasiyet ve kontrol için üstün ergonomi ve gelişmiş özelleştirme sunması ile dikkat çekiyor.

Yeni kontrolcü çevik ve doğru tuş etkileşimi sağlayan doğal bir tutuş hissi sunuyor. Kaymaz kauçuk tutma kısımları en yüksek performansta oyun oynamaya izin veriyor. Razer’ın tescilli Mecha-Tactile aksiyon tuşları, daha fazla dayanıklılık adına 3 milyon tuş basma ömrü ve standart membran düğmelere göre %35 daha hızlı çalıştırma (actuation) sağlayan 0,65 mm’lik azaltılmış çalıştırma mesafesi ile donatılıyor.

Her düğme, gerçek oyun potansiyelinizi sergilemek için daha fazla doğruluk sağlamak adına dikkatlice ayarlanmış. Daha hızlı anahtarlara ek olarak Wolverine V2, Xbox için Tasarlanan Razer Denetleyici yazılımı aracılığıyla.yapılandırılabilen iki programlanabilir çok işlevli düğmeye sahip.

Refleks gerektiren eylemler ve hızın çok önemli olduğu durumlarda, Wolverine V2’deki tetik anahtarları, ultra hızlı seri atış yapmak için tetiği otomatik durduran bütünleşmiş raylı Hassas Tetik Modu özelliğine sahip.

99 dolar fiyat etiketine sahip olacak olan bu kontrolcünün kablolu olarak çalıştığını ve Xbox lisansına sahip olduğunu belirtelim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir