Tolgashow Exxen platformunda yeni bir konsept ile gelecek

Tolgashow Exxen platformunda yeni bir konsept ile gelecek

Bildiğiniz üzere uzun bir süredir Acun Ilıcalı tarafından kurulacak bir platform konuşuluyor ve Exxen Tolgashow büyük bir beklenti oluşturuyor. Platformun ismi tam olarak belli oldu ve şimdi de yavaş yavaş kadro tamamlanıyor. Acun Ilıcalı Exxen isimli yeni platformuna birçok ünlü ismi dahil ederken aynı zamanda yapılacak showlar da belli olmaya başladı.

Herkesin yakından tanıdığı Tolga Çevik, kurulacak yeni platformda önemli ağır taşlardan bir tanesi olacak. Hasan Can Kaya ile birlikte iyi bir popülerlik yakalaması beklenen bu platform, Tolgashow ile birlikte yeni bir boyut kazanmayı başaracak gibi görünüyor.

Tolga Çevik tarafından devam ettirilen Tolgashow, hatırlayacağınız üzere ilk başlarda skeçler ile devam ediyordu. Hemen sonrasında yarı talk-show yarı skeç bir hale gelen bu program, hem cesur hem de heyecanlı konseptler geliştirmeye çalışıyor.

Bu yeni programa cesur dememizin en önemli nedeni yapımın ismine filtresiz ifadesinin getirilmesi oldu. Muhtemelen biraz daha cesur çıkışlar yapılacak. Ancak yine de RTÜK sınırları bunu önemli ölçüde engelleyecektir. Tolga Çevik tarafından sunulacak programda, yine ünlü oyuncular gelecek ve talk show benzeri bir şeyler ortaya çıkacak.

Avrupa Yakası ve Organize İşler gibi yapımlarda yer alan Tolga Çevik, oldukça deneyimli. İşte tam da bu nedenle Exxen platformuna yeni bir hava katabilir.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir