Thor: Love and Thunder seti İnternete sızdı

Portman henüz süper kahraman kimliğinde görünmüyor. ancak Mjolnir’i kullanabileceği düşünüldüğünde Jane Foster’ın yeni Gök Gürültüsü Tanrısı’na dönüşümünü görmemiz an meselesi. İşte setten ilk görüntüler.

Portman daha önce Yahoo! ile yaptığı bir röportajda karakterinin büyük sağlık sorunları ile uğraşacağını söylemişti. Tartışma sırasında, filmin hikayesinin Russell Dauterman ve Jason Aaron’un The Mighty Thor’daki çizgi roman çalışmasından büyük ölçüde etkileneceğini doğruladı.

Portman “O kadar çok şey söyleyemem. Ancak gerçekten heyecanlıyım,” şeklinde konuştu. “Kaslanmak için eğitmeye başlıyorum. Ne kadar fazla süper kadın kahraman o kadar iyi.”

Çizgi romanlarda Jane kanserle savaşırken aynı zamanda çekiç Mjolnir’i kullanmaya layık görülüyor. Görev süresi boyunca güçlü bir kahraman ve Yenilmezler’in bir üyesi oluyor. Mighty Thor’a dönüşmesi hastalığını ise şiddetlendiriyor ve kanser tedavisini çok daha zor hale getiriyor. Bu hikayenin filmde nasıl şekilleceği ise henüz belli değil. Ancak çizgi romanlardan yola çıkarsak heyecanlı bir filmin bizi beklediği kesin. Thor: Love and Thunder önümüzdeki yıl 6 Mayıs 2022’de gösterime girecek. O zaman çizgi romana ne kadar sadık kaldıklarını görmüş olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir