The Witcher 3 HD Reworked Project 2021’de karşımıza çıkacak

The Witcher 3 HD Reworked Project 2021’de karşımıza çıkacak

The Witcher 3 için geliştirilen bu mod mükemmel keskinlik ve performansa sahip çok yüksek kaliteli dokulara sahip. Ayrıca, bu mod VRAM gereksinimlerini arttırmıyor. Bu nedenle, oyunu zaten Max ayarlarında çalıştırıyorsanız, bu modu kullanabileceksiniz.

Dahası, bu proje çok yüksek kalitede doğru normal haritalara sahip. Bunların çoğu yüksek poli ağlardan pişirilmiştir. Sadece bu da değil, bu mod yüksek kaliteli doku ve daha iyi nesneler LOD’lar ile birlikte geliyor.

Halk Hogan PL’nin ayrıca bir Cyberpunk Revizyon Modu için planları bulunuyor. W3 HD Reworked Mod’a benzer şekilde, Cyberpunk 2077 HD Reworked Project bir dizi varlığı iyileştirecek.

The Witcher 3’ü baştan taratacak olan NextGen modu 2021’de piyasaya sürülecek. Muhtemelen 2021’in ortalarında bu moda kavuşacağız.

The Witcher 3’ün hala taş gibi oyun olduğunu bu mod ile oynamasının daha keyifli olacağını söyleyebiliriz. Son olarak PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için oyunun 2021 yılında resmi olarak güncellemele alarak yeni nesiller ile uyumlu olacağını belirtelim.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir