Tesla 2021 yılında bakın nasıl bir değişim yakalayacak

Tesla 2021 yılında bakın nasıl bir değişim yakalayacak

Tesla 2021 araçları hakkında kapsamlı açıklama yapmadan önce şirketin şu andaki araçlarını doğru değerlendirmek gerekiyor. Öncelikle Tesla şirketi tasarımda çok fazla keskin hatlar benimsemiyor. Bunun yerine biraz daha oval görünüm tercih ediliyor.

Araç donanımı ise menzil bakımından çoğu kez eleştirilerin odağında. Batarya kapasitelerinin biraz daha düşük olması en önemli neden olarak görülüyor. Ancak yine de sürücülerin bu durumdan memnun olduğu söylenemez.

Hem donanım hem de tasarım açısından değerlendirildiğinde 2021 yılının Tesla için biraz daha farklı olacağını söylemek mümkün. Şirketin özellikle de donanım bakımından eskisine göre çok daha farklı politikalar izleyeceği kesin.

• Herşeyden önce batarya kapasitesinin değişeceği ifade ediliyor. Tesla şirketi araçların bataryalarında kapasite büyütmeye gidiyor. Böylece tek şarjla alınan yol miktarı önemli ölçüde artırılacak.
• Tasarım bakımından daha keskin bir görüntüye yer verilecek. Böylece Spor araba türlerinde de şirketin sağlam bir başarı yakalaması planlanıyor.
• Bugüne kadar Tesla ile ilgili çok fazla gövde problemi iletildi. Muhtemelen şirket, gövde konusunda çok daha güçlü malzemelere yer verecek.
• Otonom sistemlerin artık kesin olarak geleceği söyleniyor. Şirket, tüm otonom sistemleri araçlara kurmak için sabırsızlanıyor.

Tesla ile alakalı genel tahminler bu şekilde.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir