Teen Wolf Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Teen Wolf Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

 Teen Wolf Dizisinin Konusu Nedir?

 Scott McCall, Beacon Hills Lisesi’nde genç ve dışlanmış bir öğrenci ve okulunun lakros takımında bir yedek. Bir gece kurt adam tarafından ısırıldığında hayatı dramatik bir şekilde değişir. Kendisinin de bir kurt adam olduğunu keşfettikten sonra Scott, yeni kimliği, birçok tehlikenin kaynağı ve genç yaşamı arasında bir denge bulmak zorunda kalır. Bunda en yakın arkadaşı Stiles ve gizemli bir kurt adam olan Derek ona yardım ediyor.

 Bir dışlanmış olarak hayatı, yeni becerileri sayesinde Lacrosse takımının kaptanı rolünü kazanmasıyla sona erer, tüm bunlar, o zamana kadar takım kaptanı olan Jackson’ın öfkesini ve kıskançlığını serbest bırakmaktan başka bir şey yapmaz. Allison Argent’e aşık olduğunda, kızın ailesinin yüzyıllardır kurt adam avladığını keşfeder. İkisi yine de nişanlanır, ancak Scott, Argents’tan ve özellikle Allison’ın teyzesi Kate ve Derek’in eski sevgilisinden kaçmak için Derek ile takım kurmaya karar verir.

 Teen Wolf Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Nelerdir?

 Scott McCall (Tyler Posey), dizinin baş kahramanıdır. Sonsuza dek onu sevdirecek bir kurt adam tarafından ısırıldı. Önem verdiği insanlara karşı çok koruyucu olma eğilimindedir. O çok kararlı bir çocuk ve kasabasına yardım etmek için kurt adam olmayı faydalı buluyor.

 Derek Hale (Tyler Hoechlin), kız kardeşinin ölümünün intikamını almak için kasabaya gelen bir kurt adamdır. Altıncı sezonda Scott’ın son savaşta savaşmasına yardım edecek.

 Allison Argent (Crystal Reed), kurt adam avcılarından oluşan bir aileye mensup bir kızdır. Lydia Martin (Holland Roden), lisenin en popüler kızıdır. Kurt adam tarafından ısırılacak, ancak bağışık olduğu için “enfekte” olmayacak. Dizi boyunca, ölümü tahmin edebilen bir yaratık olan Banshee olduğu keşfedilecektir.

 Mieczyslaw Stilinski (Dylan O’Brien), diğer adıyla Stiles, Scott’ın en iyi arkadaşı ve Beacon Hills Şerif’in oğlu. Scott’ın güçlerini keşfetmesine yardım edecek.

 Teen Wolf Dizisi Kaç Sezon ve Bölümden Oluşur?

 Dizi 6 sezon ve 41 bölümden oluşuyor. Teen Wolf, 5 Haziran 2011’den 24 Eylül 2017’ye kadar MTV’de yayınlanan bir Amerikan televizyon dizisidir. İtalya’da ise 8 Aralık 2011’den itibaren Fox’ta yayınlandı.

 Şu anda Teen Wolf, Amerikan devi Netflix’in kataloğunda ve bu Tim Vision’da yayınlanabilir.

 Altı sezondan oluşuyor ve bir kurt adam tarafından ısırılan genç bir adam olan Scott McCall’un hikayesini anlatıyor.

 Teen Wolf Dizisinin İlk Sezonunda Neler Oldu?

 Scott McCall pek popüler olmayan bir genç, Beacon Hills Lisesi öğrencisi ve okulunun lakros takımında yer alıyor. Bir gece kurt adam tarafından ısırıldığında hayatı dramatik bir şekilde değişir. Kendisinin de bir kurt adam olduğunu keşfettikten sonra Scott, yeni kimliği, birçok tehlikenin kaynağı ve genç yaşamı arasında bir denge bulmak zorunda kalır.

 Bunda en yakın arkadaşı Stiles ve gizemli kurt adam Derek Hale ona yardım ediyor. Bir dışlanmış olarak hayatı, yeni becerileri sayesinde Lacrosse ekibinin kaptanı rolünü fethederek sona erer; tüm bunlar sadece o zamana kadar takımın kaptanı olan Jackson’ın öfkesini ve kıskançlığını açığa çıkarır. Scott’ın Allison Argent’e aşık olur ve kızın ailesinin yüzyıllardır kurt adam avladığını keşfeder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir