Sünnet Tahtı Kiralama

Posted by

Sünnet hadisesi vakti geldiğinde çocuklarımız adına yerine getirmemiz gereken bir dini vecibe olmakla birlikte çocuklarımızın hafızasında olumsuz etkiye yol açmaması için ebeveynleri olarak bizler küçük de olsa bir eğlence düzenlenerek onların mutlu bir gün geçirmesini isteriz. Sünnet organizasyonlarının amacı sünnet çocuğunun ve arkadaşlarının doyasıya eğleneceği ve misafirlerin hoşça vakit geçireceği bir program düzenlemektir.

Sünnet organizasyonu çerçevesinde düzenlenen etkinlikler arasında sünnet çocuğunun etkinlik alanına tahtta taşınması olan sünnet tahtı kiralama oldukça ilgi gören hizmetlerimizdendir. Yeniçeri askerlerinin özel ilgisi ile heyecan ve korkusunu yatıştıran sünnet çocuğunun görkemli bir gösteri ile alana girdiği muhteşem bir organizasyon için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Kiralama ve Organizasyon Hizmeti

Osmanlı şehzadeleri için düzenlenen sünnet eğlencelerinde şehzadenin taht ile gezdirilmesi halen çocukların sevdiği ve tercih ettiği bir etkinliktir. Sünnet organizasyonu için sünnet tahtı kiralama hizmeti almayı tercih eden ailelere özel olarak hazırladığımız paketler bulunmaktadır.

Dilerseniz yalnızca sünnet tahtı ve Yeniçeri Askeri kiralama hizmeti alabilir, dilerseniz de çeşitli aktivite, oyun ve etkinlikler içeren paket hizmetlerimizi tercih ederek sünnet törenini daha eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz.

Sünnet tahtı kiralama ve organizasyon hizmetinin bir arada yer aldığı paket hizmetlerimizi tercih edenler için balon süsleme, taht süsleme, palyaço kiralama, yüz boyama hizmeti, volkan ve konfeti gösterisi, alanda hediye balon dağıtımı gibi hizmetler verilmektedir.

Firma olarak sünnet organizasyonları için daha fazla eğlence etkinliği alabileceğiniz hizmetleri sizlere sunuyoruz. Ayrıca masa sandalye kiralama, yemekli organizasyon hizmeti, ses sistemi kurulumu ve sokak satıcıları kiralama gibi pek çok organizasyon hizmetini firmamızda bulabileceksiniz.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama

Sünnet organizasyonu için sade bir program düzenlemek isteyenler yalnızca sünnet tahtı ve Yeniçeri  Askeri kiralama hizmetimizden yararlanmak isteyebiliyor. Böyle bir durumda sünnet tahtı kiralama, sünnet tahtı süsleme, 4 yeniçeri askeri kiralama ve volkan ve konfeti atımı organizasyona dahil edilen hizmetlerdendir. Nakliye dahil sünnet tahtı kiralama hizmeti almak için Adil Organizasyon iletişim bilgilerimizi kullanarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

Sünnet Organizasyonu Taht Kiralama

Taht kiralama sünnet organizasyonu paketlerinin olmazsa olmaz aktivitesi haline gelmiştir. Etkinliğe katılan çocukların eğlenceli vakit geçirebilmeleri için firma olarak daha pek çok organizasyon hizmeti ile karşınızdayız.

Çocukların en sevdiği etkinliklerden yüz boyamanın yanı sıra palyaço gösterisi, tahta bacak gösterisi ve mehteran ekibi gösterisi sünnet organizasyonuna dahil edilebilir. Ayrıca pamuk şeker, patlamış mısır ve macun gibi panayır yiyecekleri sünnet organizasyonunda çocukları mutlu edecek kuşkusuz en güzel sürprizlerdir.

Kiralık Sünnet Koltuğu İstanbul

İstanbul’da sünnet organizasyonu için kiralık sünnet koltuğu kiralama hizmeti veren firmamızca görevlendirilen ekibimiz sünnet töreni günü adrese gelerek programı eksiksiz olarak düzenleyeceklerdir. Yeniçeri Asker kostümlü 4 ekip arkadaşımız sünnet çocuğunu tahtta etkinlik alanına getirmesiyle başlayan programın geri kalanı için uzman ekibimize güvenebilirsiniz.

Adil Organizasyon firması olarak sünnet organizasyonu konusunda müşterilerimize danışmanlık yapıyor, en güzel organizasyonu düzenleyebilmeleri için her adımda onların yanlarında oluyoruz. Kiralık sünnet koltuğu hizmetimizin yanı sıra firmamızın diğer hizmetlerinden seçerek organizasyonu daha da renklendirebilirsiniz. Sorularınıza içtenlikle yanıt bulabileceğiniz müşteri danışmanlarımıza iletişim numaralarımızı kullanarak ulaşabilir, anında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kiralık Taht Fiyatları

Sünnet tahtı kiralayarak sünnet töreninde çocuğunuza bir sürpriz yapmak istiyorsanız firmamızda çeşitli ebat ve renk seçeneklerinde sünnet tahtı mevcuttur. Ayrıca tercihinize göre çeşitli konseptlerde taht süslemesi yapıyoruz.  Organizasyon içeriği müşterilerimizin taleplerine göre farklılık gösterse de genel hizmetler içerisinde kiralık taht, yeniçeri askeri, balon süslemeleri, palyaço kiralama ve mehteran takımı kiralama hizmetleri sayılabilir.

Sünnet organizasyonlarında taht kiralama hizmeti ile birlikte tercih edilen hizmetler ve taht modeli kiralık taht fiyatları konusunda kesin bir tutar belirtmeyi güçleştiriyor. Bu nedenle firmamızın hazırlamış olduğu paket hizmetleri değerlendirebilir, ardından ek hizmetlerimiz arasından paketlere ekleme yapabilirsiniz. Paket içeriğinde istemediğiniz bir hizmeti çıkarabilirsiniz.

İndirimli Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

Sünnet tahtı kiralama ve sünnet organizasyonu hizmetlerimizden indirimli yararlanmak için organizasyon paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Sünnet tahtı modellerimiz arasından dilediğinizi seçerek nakliye dahil indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Organizasyona mehter takımı, pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası, tahta bacak gibi diğer hizmetlerimizi dahil etmek ve detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Süslemeler ile Sünnet Tahtı Modelleri

Mavi, beyaz ve kırmızı gibi renkleri bulunan sünnet tahtlarında çok çeşitli modeller bulunuyor. Seçtiğiniz sünnet tahtı modeline uyumlu ve tercihlerinizi ön planda tutarak sünnet tahtı süsleme ve mekan süsleme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Balon, tül ve çiçek gibi malzemeler ile sünnet çocuğunun oturacağı alanı süslüyoruz. 4 veya tercihinize göre daha fazla Yeniçeri Askeri ile salona giren çocuğunuz salonda gezdirildikten sonra kendisi için özel olarak hazırlanan alana getirilir.

Yeniçeri Askerleri etkinlik süresince çocuğunuzun etrafında olacaktır. Etkinlik süresince organizasyonu yürütecek olan ekibimiz tercih ettiğiniz paket hizmet içeriğini sorunsuz bir şekilde hayata geçirecektir. Oyunlar, aktiviteler ve gösterilerin yer aldığı özel bir sünnet organizasyonu için Adil Organizasyon tüm imkanları hizmetinize sunacaktır. Organizasyona panayır yiyecekleri hizmetimizi ekleyerek hem çocuklar hem de yetişkinler için farklı bir aktivite hazırlayabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Kiralama Organizasyon İçeriği

Sünnet organizasyonlarında sünnet tahtı kiralama hizmeti ile birlikte müşterilerimize sayısız içerik sunuyoruz. Yemekli sünnet organizasyonları için masa sandalye kiralama, uygun ve kaliteli yemek menüsü seçenekleri, ses sistemi kiralama, orkestra ekibi kiralama vb. ek hizmetler sunuyoruz. İslami sünnet düğünü organizasyonlarına semazen gösterisi, tasavvuf müziği ve semazen gösterisi gibi çeşitli aktiviteler dahil edilebilir.

Sünnet tahtı kiralama hizmetini organizasyonun bir parçası olarak alabileceğiniz gibi yalnızca sünnet tahtı ve Yeniçeri Askeri kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Adil Organizasyon firması olarak İstanbul’un tüm bölge ve ilçelerine sünnet organizasyon hizmeti veriyoruz. Firmamızın iletişim numaralarını arayarak organizasyon içeriği hakkında daha fazla bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Süsleme Hizmetleri

Sünnet tahtı süslemeleri çeşitli renklerde ve tasarımlarda yapılabilmektedir. Organizasyonun konseptini belirleyerek sünnet tahtı süslemeleri konusunda ilginç tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Genellikle zincir balon, papatya balon, vb. ile süslemeler yapıyoruz. Süslemeler organizasyon konseptine göre seçilen tahta uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Sünnet Tahtı Kiralama Kampanyalı Fiyatlar

Sünnet tahtı modelleri tek kişilik veya çift kişilik şekildedir. Kaliteli, şık ve konforlu taht veya koltuklar görsellik olarak oldukça ihtişamlı ve hoştur. Daha sade sünnet tahtı modelleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Osmanlı konsepti veya daha modern çizgilerin yer aldığı tasarımlar Adil Organizasyonda sizleri bekliyor.

Kampanyalı sünnet tahtı kiralama fiyatları ile hazırladığımız paket içerikler ile hepsi dahil uygun fiyatlara sizleri bekliyor. Kampanyalı koltuk kiralama hizmetlerimiz minimum paketlerden daha fazla içeriği kapsarken, fiyat olarak daha ekonomik seçenekler sunmaktadır.

Konfeti ve volkan gösterileri ile heyecanların yükseldiği, oyunlar ve yarışmalar ile küçük büyük herkesin eğlendiği, mini hediyeler ve lezzetli tadımlıklar ile yüzlerin güldüğü sünnet organizasyonu ve sünnet tahtı kiralama hizmetlerinden kampanyalı fiyatlara yararlanmak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.