STALKER 2 için yeni bir video yayınlandı

STALKER 2 için yeni bir video yayınlandı

S.T.A.L.K.E.R 2, gerçekten kalın bir atmosfere sahip benzersiz bir FPS, sürükleyici simülasyon ve korku karışımı olacak. Oyun, en büyük kesintisiz açık dünya ortamlarından birini sunmayı vaat ediyor ve Unreal Engine 4’ü kullanacak. Bu motor içi oyun fragmanının son yapının kalitesini temsil etmediğini unutmayın. Bu nedenle, oyun çıkana kadar işler değişebilir.

S.T.A.L.K.E.R 2 destansı, doğrusal olmayan bir hikaye sunmayı hedefliyor. Dahası, seçimleriniz hem kısa vadeli sonuçları hem de küresel sonuçları etkileyecektir. Oyun, Çernobil dışlama bölgesi içinde gerçekleşecek ve eskilerinin yanı sıra yeni konumlara sahip olacak.

 GSC GameWorld, hem vücutlar hem de yüzler için hareket yakalama ve fotogrametri kullanacağını doğruladı. Ek olarak, oyun lansman gününde modları destekleyecek. Microsoft Xbox Sayfası ayrıca oyunun Ray Tracing efektlerini desteklediğini ima etti. PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformlarına gelecek olan S.T.A.L.K.E.R 2, uzun süredir adam akıllı korku oyunu bekleyenlerin açlığını doyuracak gibi görünüyor.

 

 

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir