Spotify Instagram hesabı beğeni topladı

Spotify platformu, adeta bir aile gibi olmaya çok önem veriyordu ve bu nedenle Spotify Türkiye Instagram hesabı açılmasını istiyordu. Bununla birlikte, hem kullanıcılarına hem de kendisine iyi bir ortam oluşturmak isteyen şirket, her geçen gün kullanıcı sayısını da artırıyor.

Kullanıcılar, şirketin yenilikçi yaklaşımını seviyor. Firma genellikle, kullanıcılarına çok fazla hareket alanı veriyor. Bunu sağlamak için de genellikle diğer platformların kullanıldığı söylenebilir.

Müzik trendleri, müzik ve podcast tavsiyeleri gibi birçok alanda Instagram aktif olarak kullanılabilecek. Spotify Türkiye ismiyle açılan hesap şu anda aktif olarak kullanılıyor. Selam yazan bir gönderi grubu ile birlikte kesin olarak paylaşım hayatına başladı.

Bu platformu şu anda yaklaşık olarak 696 kişi takip ediyor. Sayının her geçen dakika daha da fazla artması bekleniyor. Spotify Türkiye’nin Instagram hesabını takip etmek için profiline gidip takip et butonuna tıklamanız yeterli.

Bu tür yenilikler elbette sadece kullanıcılar ile bağlantı kurmak için yapılmıyor. Aynı zamanda zorlu rekabet ortamında avantaj sağlamak da en büyük amaçları arasında. Apple Music başta olmak üzere neredeyse tüm büyük şirketlerle rekabet etmek zorunda. Aksi halde geriye düşebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir