Oppo Reno 6 dikkatleri üzerine çekiyor

Şirket, Çin televizyon kanalı Zheijang ile bir galaya ev sahipliği yapacak. Etkinliğin odak noktasının akıllı TV’ler ve bunların yayın şirketi ile entegrasyonu olmasını bekliyoruz, ancak Oppo’nun Reno6 akıllı telefonlarını tam olarak piyasaya sürmeseler bile sadece tanıtmaları da muhtemel.

Şimdiye kadar Reno6 Pro’nun Dimensity 1200 yonga setine, 6.55 ”OLED ve 32 MP kameraya sahip olacağını ve ana kameranın 64 MP olacağını duyduk. Buna göre cihaz yeni bir SoC’ye sahip Reno5 Pro’ya çok benziyor, ancak söylentiler biraz daha büyük bir pil öneriyor. Cihaz 65W hızlı şarjlı 4.500 mAh’e sahip olacak.Henüz doğrulanmış görüntü olmadığı için ön kamera türü onaylanmadı, ancak büyük olasılıkla Reno 5 serisinde olduğu gibi delikli ekrana sahip olabilir.

Oppo Reno 6 serisi bir C tipi kabloya sahip olacak ve büyük olasılıkla bir kulaklık jakına sahip olacak. OPPO Reno 6 serisi, tasarım olarak Oppo Reno 5 serisi akıllı telefonların ilk sızan görüntülerine oldukça benziyor. Sızan görüntüden lacivert renkli bir cam arka panele sahip olduğu görülüyor. Önceden, OPPO Reno 5 Pro akıllı telefonlar siyah ve çelik mavisi varyantlarda gelirken, bu sefer Reno 6 Pro varyantı ile OPPO renk seçeneklerini değiştirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir