Nintendo Switch sahipleri için DOOM Eternal geliyor

Nintendo Switch sahipleri için DOOM Eternal geliyor

Daha önce oyunun kutulu sürümünün de çıkacağı söylenmişti. Ancak yaşanan pandemiden dolayı kutulu sürüm iptal edildi. Oyun sadece dijital olarak Switch’teki yerini alacak.

DOOM (2016), Wolfenstein II: The New Colossus ve Wolfenstein: Youngblood oyunlarının Nintendo Switch sürümlerinin arkasındaki stüdyo olan Panic Button ile ortak geliştirdiğimiz sürümde oyuncular, destansı tek kişilik hikâye modunu ister evde ister dışarıda oynayabilirler. DOOM Eternal’da, gücünü idTech 7’den alan birinci şahıs ilerlemeli çatışmada bir sonraki aşamaya ulaşırken hız ve gücün mükemmel birlikteliğini deneyimle.

Omzuna takılı alev silahın, bileğine takılı bıçağın, yükseltilmiş silahların ve yeteneklerinle gelmiş geçmiş en güçlü iblis avcısı sensin. Nintendo Switch’te, DOOM Eternal için jiroskop kontrollerini kullanarak hedef almanı sağlayan Hareketli Nişan geliyor. Seçeneği, sürükleyiciliğin ve isabetliliğin mükemmel uyumu için analog çubuklarıyla birlikte kullanabilirsin.

Oyuncular ayrıca 2’ye 1 çevrimiçi çok oyunculu deneyim olan BATTLEMODE’da yeteneklerini sınayabilirler. Bu modda tam donanımlı bir Doom Slayer, oyuncu kontrolündeki iki iblisle, beş maçlık bir karşılaşmada kozlarını paylaşır.

Grafiksel açıdan da Nintendo Switch’te taş gibi görünen oyunun, Switch için gelmiş geçmiş en iyi grafikli oyun olacak gibi görünüyor.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir