MediaMarkt CLUB 3’üncü yaşını harika bir kampanya ile kutluyor

MediaMarkt CLUB 3’üncü yaşını harika bir kampanya ile kutluyor

Posted by

MediaMarkt Türkiye’nin teknolojiseverlere hediye çekleri ve avantajlar sunduğu MediaMarkt CLUB 3’üncü yaşında. 15 Mart’a kadar geçerli, tüm mağaza ve mediamarkt.com.tr’den yapılacak alışverişlerde MediaMarkt Club üyelerine özel 2.500TL’ye varan anında indirim sağlıyor. MediaMarkt’ın Türkiye’de bir sadakat programı olarak 2019 yılında hayata geçirdiği MediaMarkt CLUB’la hedefi daha fazla kullanıcıya ulaşıp fırsatlardan yararlandırmak. 

 

Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, bir yandan mağazalar açarak Türkiye’deki yatırımlarını sürdürürken bir yandan da teknolojiseverler için hayata geçirdiği özel hizmetlerle “en iyi deneyimi sunma” iddiasını kuvvetlendiriyor. Bu kapsamda bundan 3 yıl önce hayata geçirilen ve cazip fırsatlarla hizmetlerin bir araya toplandığı sadakat programı MediaMarkt CLUB’ın yeni yaşını kutladığı kampanyasında üyelerine özel;

3.000TL üzeri alışverişlerde 150TL 5.000TL üzeri alışverişlerde 300TL 10.000TL üzeri alışverişlerde 750TL 20.000TL ve üzeri alışverişlerde 2.500TL anında indirim sağlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.