İngiliz bisiklet mecmuası, sayfalarında Antalya’ya yer verdi

Posted by

Antalya, yalnızca turizmdeki başarısıyla değil göz dolduran coğrafyası ile de isminden kelam ettiriyor.

Kemer’de yapılan ulusal ve memleketler arası bisiklet tertipleri, dünyada ses getirmeye devam ediyor.

Daha evvel Avrupa’da bisiklet topluluğunun yakından takip ettiği Fransız bisiklet mecmuası BigBike, kapağı ve 6 sayfasında Kemer’e ve Sky To Sea Dağ Bisiklet Enduro Yarışları’na yer vermişti.

İngilizler de yazdı

Fransız bisiklet mecmuasının akabinde Andy Lloyd’un imzasıyla İngiliz bisiklet mecmuası Mountain Biking Uk de Kemer’i sayfalarına taşıyarak, Kemer’in dünyanın en düzgün bisiklet rotaları ortasında yer aldığını anlattı.

Şehrin doğal hoşlukları de gözden kaçmadı

Dergide ayrılan Kemer sayfalarında Kemer’in hoşlukları, bölgenin bisiklet turizmi potansiyeli de ön plana çıkarıldığından bahsedildi.


“Tanıtım manasında büyük katkısı olacaktır, Kemerimizi en güzel formda tanıtmaya devam edeceğiz”

İHA’nın haberine nazaran; Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Kemer’i en yeterli anlatan tertipler ortasına giren ve nisan ayı sonunda dünyada bir birinci olan Sky To Sea MTB Enduro Yarışlarını düzenleyerek, yurt içinden ve yurt dışından gelen atletlere mesken sahipliği yapmıştık.

Bu ortada organizasyonumuza Avrupa’dan spor müelliflerini da davet etmiştik. Gelen spor muharrirlerimiz bu özel tertibi sayfalarına taşıyarak Kemer’in ve bölgenin tanıtımını yapmaya başladılar.

Daha evvel Fransa’da yayınlanan BigBike bisiklet mecmuası Kemer’e ve aktifliğe 6 sayfa yer vermişti. Artık de İngiliz Mountain Biking Uk mecmuası, Kemer’i sayfalarına taşımış. Bu Kemer için hoş bir şey. Tanıtım manasında da Kemer’e büyük katkısı olacaktır. Kemerimizi en yeterli halde tanıtmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.