House of the Dragon yeni detaylarla geldi

House of the Dragon yeni detaylarla geldi

HBO tarafından devam ettirilen Game Of Thrones yeni dizi projesi hiç duraksamadan devam ediyor. Tüm dünyada izlenme rekorları kıran bu dizi, bir anda gündemden düştü. Ancak hayran kitlesi her zaman varlığını korudu. Şimdi ise alınan bir karar ve hemen ardından gelen yayın tarihi açıklamaları büyük ilgi uyandırdı.

House of the Dragon olarak bilinen yeni dizi yavaş yavaş detaylarıyla birlikte ortaya çıkmaya başladı. İzleyicilerin en çok merak ettiği konu ise yayınlanma tarihiydi. Sonunda o da belli oldu.
Paddy Considine ve Emma D’Arcy gibi oyuncuların yer alacağı bu yeni dizide Game Of Thrones senaryosundan ödün verilmeyecek. Böylece aslına bağlı bir dizinin ortaya çıkarılması bekleniyor. House of The Dragon dizisinin ortaya çıkaracağı fantastik sahnelerin olacağı söyleniyor.

Bu dizinin 2021 yılında çekimlerine başlanacağı ve 2022 yılında da gösterime gireceği ifade ediliyor. Önceki dizinin hayranları için açıkçası bu pek beklenebilecek bir tarih değil. Normal şartlarda bu diziye 2020 yılında başlanacaktı. Fakat mevcut koşullar buna pek izin vermedi.

HBO ara sıra dizi ile ilgili Twitter üzerinden açıklamalar yapıyor. Ancak bu açıklamalar genellikle olumlu yönde oluyor. En azından şimdilik dizinin daha fazla ertelenmeyeceği ortaya çıkmış oldu.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir