Güncel Vespa fiyatları nasıl?

Güncel Vespa fiyatları nasıl?

Güncel Vespa fiyatları nasıl? Vespa fiyat listesini merak edenler içib Vespa hakkında detaylı bir çalışma yaptık…

GÜNCEL VESPA FİYATLARI

Filmlerde gördüğümüz şık ve özgün tarzıyla, kendini özgür hissetmek isteyenlerin tercihi Vespa markasının tarihi oldukça eskiye dayanıyor. 1945 Nisan ayında Roma’daki bir golf kulübünde görücüye çıkan Vespa, o günden bu güne modeli değişse de kendine has tarzıyla Vespa severlerin beğenisine sunuluyor.
Vespa fiyatları tercih edilen modele göre değişmekte olup; 30.000 TL ile 67.000 TL arasında değişiklik gösterir. Her modelin kendine özek farklı özellikleri olsa da, tüm modeller Vespa kalitesi ve tarzıyla üretilir.

TÜRKİYE’DE SATILAN VESPA MODELLERİ

Kendine has sitiliyle görenlerin kalbinde taht kuran Vespa motorlar; Vespa tutkunlarına özel olarak oluşturulan model seçenekleriyle, tarzını yansıtmak isteyenlerin tercihi oluyor.

GTS Super 300 Hpe: Modern ve spor görünümüne ek olarak teknolojik özellikleriyle de hem konforlu hem de güvenli sürüşü beraberinde getiriyor. Görüntü olarak 1960’lı Vespa tarzını andıran model geçmiş ve geleceği birleştiriyor. Sprint S 150 3V Abs: Spor tasarımıyla, kendinden söz ettirmek isteyenlerin tercihi olan Vespa modeli, özgür ruhlu bireylerin ilk tercihleri arasındaki yerini alıyor. Sei Giorni 300 Hpe: Vespa markasının 1951senesinde Sei Giorni Internazionale di Varese Orjinali koleksiyonerlerin gözdesi olan model Vespa bir tutkudur diyen özel kişilerin tercihi oluyor. Sportif görünümü ve Retro tarzıyla ben buradayım diyor. Vespa Elettrica 45 Km/ H: Elektrikli motor denildiğinde akla gelen ilk modeller arasında yer alıyor. Çevre bilinciyle hareket ederek günümüz teknolojisini harmanlayan model; tasarımı ve kullanım kolaylığıyla tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Güçlü aküsü sayesinde 100 Km’ye kadar kullanılan Vespa, yeni nesil bir üründür. Primevera 150 Iget Abs: Vespa’nın en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Vespa denildiğinde herkesin aklına gelen sokaklarda gördüğümüz renkli Vespa’lar çoğunlukla Primevera modelidir. Vespa modelleri arasında kendine özgü bir yeri olan model, motosiklet tutkunlarının en sevdiği modeller arasındadır.

Güncel Vespa Renk Seçenekleri

Motosiklet evreni denildiğinde en köklü ve akla ilk gelen marka Vespa’dır. Tercih edilen modele göre Vespa renk seçenekleri değişkenlik gösterir. Vespa renk seçenekleri arasında en çok tercih edilenler; kırmızı, lacivert, yeşil, pembe, siyah, sarı, mercan, mavi, gri ve beyazdır.

Vespa Motorlarıyla İlgili Dikkat Çeken Bilgiler

Vespa denildiğinde geçmişe götüren gördüğümüzde yüzümüzü aydınlatan, binildiğinde ise harika hissettiren Vespa’lar için ehliyet konusu da çok merak ediliyor. Vespa kullanmak için gereken ehliyet A sınıfı değil. Yani A sınıfı motosiklet ehliyetine ihtiyaç yoktur. B sınıfı otomobil ehliyetine sahip olan herkes rahatlıkla Vespa’nın keyfini çıkarabilir.

1946 senesinden itibaren scooter tipi motosiklet üreten İtalyan Piaggio & Co. S.p.A. şirketinin markası olan Vespa; piyasaya sunulduğu an itibariyle herkesin gözdesi olmayı başardı. Zamanla popülaritesini arttıran marka, trafikte rahat bir kullanım sağlamasıyla herkes tarafından tercih edildi.

1946 senesinde piyasaya sunulan marka, aynı sene sadece 60 adet üretilmişti. Aynı serinin 1003. modeli geçtiğimiz senelerde satışa çıkarılmıştı. Çalışan en eski Vespa modeli olan ürünün net satış fiyatı bilinmese de aracın satışının 250 Bin ya da 300 Bin Euro olduğu konuşulmuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Author: Elif Şafak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir