GTA 6 ne zaman çıkacak?

GTA 6 ne zaman çıkacak?

Bundan kısa bir süre önce GTA 5 Online kullanıcıları için çok büyük bir güncelleme duyuran şirket, herkesi heyecanlandırmıştı. Hemen ardından bu güncellemenin PlayStation 5 için olduğunu söyleyen şirket, ciddi bir tepki almıştı. Şimdi ise aynı şeyler yine tekrarlanıyor.

Rockstar Games şirketi, herşeyi tekrar etmeye başladı. Oyunculardan mekana kadar neredeyse birçok konuda değişim yaşanmadı. Bu durum aynı zamanda oyuncuların isyan etmesine neden oldu.
Şirketin GTA 5 güncellemelerinden bir an önce vazgeçip yeni oyunu piyasaya sürmesi gerektiğini düşünenlerin sayısı bir hayli fazla. Bu durum şirket üzerinde bir miktar baskı oluştursa bile yine de pek umursuyor gibi görünmüyor. 7. yılı deviren bu oyun, muhtemelen bir süre daha piyasada kalacak.

Bu oyunu oynayanlar, artık dalga geçmeye başladı. GTA 6 geldiğinde kendilerinin çok yaşlı kişiler olacağını ifade eden oyuncular, alay etmekte çıtayı üstlere taşıdı. GTA 6 ile alakalı önemli bir detay daha var. GTA 5 oyunundan yer alan ve henüz bitmeyen inşaatın bitmesi ile yeni oyunun geleceği söyleniyor.

Tüm bu kafa karışıklıkları devam edecek gibi görünüyor.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir