DiRT 5 direksiyon desteği ile güncellendi

DiRT 5 direksiyon desteği ile güncellendi

Güncelleme ile Kar Sınırları paketi, DIRT 5’in Oyun Alanları modunda kullanılacak bir dizi yeni şenlikli nesne, Roosevelt Adası’nda buz üzerinde yepyeni bir Sprint yarışı etkinliği ve profiliniz ve görünümleriniz için bazı yeni özelleştirme seçenekleri geliyor.

Ford Mustang GT4 ve Porsche Cayenne Transsyberia için tatil renkleri. Bu yeni içeriğin tüm DIRT 5 oyuncuları için ücretsiz olduğunu unutmayın.

Codies’e göre, oyun artık Logitech ve Thrustmaster’ın en son serisi dahil olmak üzere çoğu modern direksiyon cihazını destekliyor.

2.00 Güncellemesi ayrıca tüm platformlarda yarış deneyimini geliştiren bir dizi hata düzeltmesi ve optimizasyon getiriyor. Ek olarak, geliştirilmiş çevrimiçi eşleştirme içeriyor. Ancak, PC’ye herhangi bir önemli performans iyileştirmesi getirmiyor.

Konsol tarafında gelen yenilikler; 

Xbox Series X’te “Kare Hızına Öncelik Verme” / 120hz moduna yönelik görsel güncellemeler dahil olmak üzere, pano genelinde daha fazla genel görsel ve performans iyileştirmesi.

Xbox One ve PS4’te Görüntü Kalitesi modunu kullanırken daha fazla FPS iyileştirmesi.

Gece olayları sırasında ışıkların titremesine neden olan sorunlar düzeltildi.

Amplified Edition ön sipariş oyuncuları için Amplified Edition yetkilerinin kilidi tamamen açıldı.

PS5: Kupaların kilidinin açılmaması sorunu düzeltildi. Bu sayı sırasında kazanılan Kupaların bir etkinliği tamamladıktan sonra oyuncular için kilidi açılmalıdır.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir