Bu Optik İllüzyon Manzarasında Birinci Gördüğünüz Şey En Büyük Saklı Endişenizi Açığa Çıkarıyor!

Posted by

Optik yanılsamalar, insanların içsel isteklerini ve kaygılarını bilmede yardımcı olur. Kimsenin yüksek sesle söyleyemeyeceği kanıları ortaya çıkarırlar. Bu optik illüzyon testi, hayattaki en büyük kaygınızı bulmak için 4 şeyi tespit etmek için resmi görmenizi gerektirir. Dehşetler kimsenin hakkında konuşmak istemediği bir şeydir lakin bu optik illüzyon resmi onu açığa çıkarabilir.

KORKULARINIZI ORTAYA ÇIKARAN OPTİK İLLÜZYON TESTİ

Çoğu vakit endişe bilinçaltımıza sarfiyat ve orada derinlerde kalır. Yani artık hakikaten neyden korktuğunu bilmenin vakti geldi.

Bu fotoğraf, sanatçı Vladimir Kush tarafından yapılmış bir optik illüzyon tablosunun kopyasıdır. Fotoğrafta bir elma, bir bıçak, bir kelebek yahut bir tırtıl görebilirsiniz. Lakin değerli olan evvel neyi gözlemlediğinizdir.

Resmi denetim edin ve evvel ne fark ettiğinizi bize bildirin. Fotoğrafın tahlili aşağıda verilmiştir:

OPTİK İLLÜZYON FOTOĞRAFINDA BİRİNCİ OLARAK NE GÖRDÜN?

BIÇAK GÖRDÜYSEN

Bıçağı birinci görenler büyük ihtimalle ölümcül hastalıklardan ve buna bağlı ölümlerden korkarlar. Bu sizin açık endişeniz değil, derinlerde bilinmeyen bir dehşettir. En çok yaşlanmaktan ve hastalıktan ölmekten korkuyorsunuz.

TIRTIL GÖRDÜYSEN

Tırtılı birinci evvel görürseniz, makûs ruhlardan ve daha yaygın olarak hayaletler olarak bilinen makûs ruhlardan korkarsınız. Görünmeyenden korktuğunuz da söylenebilir. Hayaletlerin peşinizi bırakmayacağını hissediyorsunuz ve rüzgar kapıyı kapatsa bile şeytanı korkutup kaçırabiliyor.

KELEBEK GÖRDÜYSEN

Önce kelebeği gözlemlediyseniz, başkalarından daha fazla içsel kaygınız var. Yakınlarınız ve sevdikleriniz tarafından ihanete uğramaktan korkuyorsunuz. Bu nedenle insanlara pek güvenmiyorsunuz ve bağlarınız bir dereceye kadar acı çekiyor. Bu tavrın nedeni hayatınızdaki birçok ihanet olabilir. Sizi bu bilinçaltı endişeye sokan kimi önemli reddedilmelerle karşılaştınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.