Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Direktörü Przemyslaw Zielinski Oldu

Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Direktörü Przemyslaw Zielinski Oldu

Posted by

2009 yılında Boehringer Ingelheim’a katılan ve bu süre zarfında üstlendiği sorumlulukları başarı ile yerine getiren Przemyslaw Zielinski, 1 Şubat 2022 tarihi itibariyle Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Direktörü olarak atandı.

 

2021 yılında İnsan Sağlığı alanında en hızlı büyüyen ilk üç firmadan biri, Hayvan Sağlığı alanında ise ilk beş firma arasında yer alan Boehringer Ingelheim, Türkiye organizasyonunda önemli atamalar gerçekleştirmeye devam ediyor. 

 

2009 yılından beri Boehringer Ingelheim bünyesinde görev yapan ve birçok başarılı çalışmaya imza atan Przemyslaw Zielinski, Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Direktörü olarak atandı. Zielinski’nin, yeni görevinde Türkiye’deki Hayvan Sağlığı sektörüne yönelik stratejiler geliştirerek uygulayacağı aktarıldı. Aynı zamanda, Zielinski’nin Boehringer Ingelheim Hayvan Sağlığı ekibiyle birlikte müşteri çalışmalarında başarıya ulaşmalarına yardımcı olurken, Türk Hayvan Sağlığı popülasyonunu daha sağlıklı hale getireceği belirtildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.