Aşk-ı Memnu’nun Süleyman Efendi’si Rana Cabbar’dan kötü haber! Apar topar hastaneye kaldırıldı


Türk televizyonlarının en dikkat çeken yapımlarından biri olarak hafızalara kazınan Aşk-ı Memnu’da “Süleyman Efendi” karakterini oynayan Rana Cabbar, yoğun bakıma kaldırıldı.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in yer aldığı bir dönemin efsane dizisi ‘Aşk-ı Memnu’da oynadığı “Süleyman Efendi” karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Rana Cabbar’dan hayranlarını endişelendiren bir haber geldi. 

Rana Cabbar

“İLGİYE ALAKAYA VE BAKIMA İHTİYACI VAR”

Oyuncu Metin Yıldız, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak usta oyuncunun hastaneye kaldırıldığını duyurdu. Taksim İlk Yardım Hastanesi’nde tedavi altına alınan 78 yaşındaki Cabbar’ın refakatçiliğini üstlenen Yıldız, konuyla ilgili bir video çekerek şu ifadeleri kullandı:

“Değerli oyuncumuz, büyük üstat Rana Cabbar hastalanıyor ve durumu kritik bir şekilde Taksim İlk Yardım Hastanesine getiriliyor. Doktoruyla konuştum şu an durumu iyi. Geldiğinden daha iyi… Kontrol altında. İlgiye, alakaya, aranıp sorulmaya, bakıma ihtiyacı var. İlgileniyoruz. Kamuoyuyla paylaşmak istedim. Teşekkür ederim.”

Rana Cabbar yoğun bakıma kaldırıldı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

“Adım Farah” setinde eğlenceli anlar! Engin Akyürek o sahneyi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir