Apple Watch 7 tamamen yeni bir tasarım çizgisine sahip olacak

Elbette bu durumun iyi yanları da yok değil. Örneğin ilk Apple Watch için aldığınız bir kayışı, en son satışa sunulan Watch modelinde kullanmanız da mümkün.

Peki Apple akıllı saat tasarımını ne zaman değiştirecek? Sızdırılan bilgilere göre Cupertino merkezli şirket yeni saat tasarımı için düğmeye basmış durumda.

Apple’a yakın kaynaklardan alındığı iddia edilen bilgilere göre Cupertino merkezli şirket yeni bir akıllı saat tasarımı üzerinde çalışıyor. Oval hatlara sahip olması beklenen bu saatin yeni jenerasyon Apple Watch mu, yoksa farklı bir seri mi olduğu şimdilik netleşmiş değil.

Açık konuşmak gerekirse dikdörtgen hatlara sahip Apple Watch modelleri artık kabak tadı vermeye başladı. Öte yandan yeni gelen Apple Watch modelleri kullanıcıları cezbedebilecek yenilikler de sunmuyor. Dileriz Apple artık mevcut tasarım çizgisini değiştirir ve farklı yenilikler ile kullanıcıların karşısına çıkar. Zira artık kullanıcılar Apple’dan farklı deneyimler sunmasını bekliyor. Bakalım Apple bu beklentileri ne derece karşılayabilecek? Bunu zamanla göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir